REHBERLİK ve TEFTİŞ BAŞKANLIĞI

Eski Başkanlarımız

Eski Başkanlarımız


 







 
Aziz BEY
00.00.1905-00.00.1907
Muammer Mustafa KOCABAŞ
06.11.1935-08.08.1938
Mustafa Nuri ANIL
07.12.1938-27.01.1939
Osman Cemil BATIR
29.09.1939-02.09.1944
İsa Pertev DURU
31.08.1944-22.12.1953
Hamit Zülfü TİGREL
08.05.1954-17.09.1957
Hüseyin Kazım KORAL
07.03.1958-25.11.1963
M.Halit SALTIK
07.01.1965-11.04.1966
Ekrem CİMİLLLİ
31.08.1966-25.09.1973
Ali CANTEZ
01.10.1973-19.09.1977
Necati KÜÇÜKMERİÇ
02.12.1997-30.12.1980
Ö.Faruk PAYKAL
12.02.1981-13.12.1983
Mehmet BAYRAM
12.01.1984-17.12.1986
Saim KIRGÖZ
24.11.1986-29.09.1989
Kemal CİVELEK
08.09.1989-20.09.1990
Osman Şener AKKAYNAK
22.11.1990-13.07.1993
Ali Kemal AKŞAR
15.08.1993-20.06.1996 (Vekaleten)
21.06.1996-05.08.1997
Erdener DEMİRAĞ
06.08.1997-27.09.1999
27.06.2000-31.10.2006
24.06.2002-31.10.2006
25.06.2007-27.05.2008
 
Cahit SOYSAL
27.09.1999-27.06.2000
Cihat ANCIN
20.07.2001-24.06.2002
Melih MOLO
31.10.2006-25.06.2007 (Vekil)
Sezai UÇARMAK
27.05.2008-29.07.2008 (Vekil)
29.07.2008-12.11.2011 (Asil)